O mnie

Praktykując szczerze i z pokorą oczyszczam podświadomość zasiewając nowe ziarna, które otwierają mnie poszerzając horyzonty, rozpuszczając granice i osądy. Czerpię inspirację i radość z praktyki tworzonej z intymnego kontaktu z tym, co nigdy się nie zmienia.

Praktykuję szczerze i z oddaniem Stopnie Jogi Patanjalego. Jama i nijama jest solidnym fundamentem na którym żyję i uczę. Nie tylko akceptuję, ale i dokładam wszelkich starań, by pokój przeniknął mój umysł, a przez to świat materii wokół mnie.

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi – ukończyłam następujące kursy: dla nauczycieli jogi kundalini, podstawowy (TTC) i zaawansowany (ATTC) kurs dla nauczycieli jogi Sivanandy, kurs dla nauczycieli jogi Iyengara. Jestem instruktorem jogi hormonalnej. Ukończyłam teoretyczne i praktyczne szkolenie w zakresie bioenergoterapii. Jestem certyfikowanym praktykiem THETA-HEALING, ACCESS BARS i DWUPUNKTU SK.

Moje zasady

  • Wszelkie informacje pochodzące od uczniów są poufne,
  • Zawsze jestem przygotowana do zajęć i nie spóźniam się (jestem w sali co najmniej godzinę wcześniej by się oczyścić i dostroić),
  • Nie wygłaszam osobistych ocen czy opinii pod adresem uczniów czy innych ścieżek duchowych,
  • Nauczam przykładem (moja osobista codzienna praktyka tego, czego nauczam),
  • Nie buduję relacji opartych na strachu ani nie przyjmuję nauk, które się nimi posługują.