Synchronizacja kwantowa

„Jesteś świadomością! … Twoja świadomość pozostała nieruchomym świadkiem filmu, który nazywasz swoim życiem. Jeśli zaledwie kilka minut obserwacji przerwy pomiędzy myślami przynosi pokój i odprężenie, wyobraź sobie, jakie radosne przygody czekają na Ciebie, kiedy czysta świadomość natchnie Twoje myślenie, jedzenie, pracę i miłość. Odkrycie siebie jako czystej świadomości na dnie Twojego umysłu jest pierwszym krokiem do życia pełnym i obfitym życiem. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie świadomości do codziennych działań”.

Dr Frank J. Kinslow

 

SYNCHRONIZACKA KWANTOWA (SK) – UZDRAWIANIE ZE ŚWIADOMOŚCI

CZYSTA ŚWIADOMOŚĆ JEST ŹRÓDŁEM ENERGII I PORZĄDKU. Kiedy dokonujesz SK, czerpiesz z najczystszego, najpotężniejszego miejsca. Nie Ty dokonujesz uzdrowienia, robi to Twoja świadomość. Proces, którym jest SK, uczy nas jak przejść od rozproszonego umysłu do spokojnego odczucia czystej świadomości.

Gdy identyfikujemy się ze swoimi myślami naznaczonymi wspomnieniami, planami na przyszłość, odnosimy się do „ja”. „Ja” to wszystko co nazywamy swoim życiem: wiek, płeć, nasze upodobania, odrzucenia, nadzieje. Gdy zatrzymują się myśli – to wszystko znika. Gdy umysł się zatrzymuje nie jesteśmy świadomi niczego. Jesteśmy świadomi, jest tylko czysta świadomość, ale jest też ktoś, kto obserwuje. Zanim narodzi się „ja” i zbuduje obraz, który uznajemy jako siebie, zawsze istniało i istnieje nasze wewnętrzne „ja” – czysta świadomość. Jest to ta niezmienna część nas, która jest zawsze z nami, gdy nasze życie się zmienia.

Ucząc się być świadomymi, jesteśmy w stanie uzdrawiać fizyczne dolegliwości, rozpuszczać stres, emocjonalne blokady, przejąć kontrolę nad swoim życiem.