Theta

Co mieli na myśli starożytni, mówiąc: „wznieś się i szukaj Boga”? Jeśli wyobrazisz sobie że podnosisz świadomość ponad swoją głowę, przez czakrę koronną, a następnie wznosisz się i szukasz Boga, Twoje fale mózgowe natychmiast przestawią się w stan Theta.

Vianna Stibal

Na umysł ludzki oddziałuje 5 różnych fal mózgowych: Alfa, Beta, Gamma, Delta i Theta. Są one w ciągłym ruchu – mózg cały czas emituje fale na tych 5-ciu częstotliwościach. Cała nasza aktywność regulowana jest częstotliwością naszych fal mózgowych (w konkretnej sytuacji jedna z nich dominuje).

Theta – boska świadomość, twórcza energia wszystkiego co jest. Stan Theta jest stanem głębokiej relaksacji. Znajdujemy się w nim podczas hipnozy i snu. Zwiększona aktywność fal Theta w korze przedczołowej związana jest z zanikiem objawów poważnej depresji bez użycia leków.

THETA HEALING oczyszcza umysł z przekonań o niemożności, aktywuje połączenie z Twoją boską naturą. W tym medytacyjnym procesie łącząc się z Twórczą Energią Wszystkiego Co Jest, możesz:

  • dokonać Twojego fizycznego, psychicznego i duchowego uzdrowienia
  • łatwiej się uczyć
  • odkryć swój życiowy cel
  • kreować swoje życie, dokonywać manifestacji

Aby nasz umysł mógł utrzymać medytacyjny stan fal mózgowych Theta, wszystkie nasze zmysły i czakry muszą się zharmonizować i obudzić uśpioną twórczą energię (kundalini).